Co dává kino Jas? Program nabitý zážitky!

Kino Jas Program

Kino Jas: Kulturní stálice

Kino Jas je stálicí na kulturní mapě města už několik desetiletí. Jeho program je pestrý a uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Kromě premiér nejnovějších hollywoodských trháků tu najdete i projekce artových filmů, dokumentů a festivalových snímků. Kino Jas se také pravidelně zapojuje do filmových festivalů a pořádá tematické filmové přehlídky.

Programová skladba kina Jas klade důraz na kvalitu a pestrost. Diváci si tu přijdou na své bez ohledu na věk či preference. Kino nabízí projekce v původním znění s titulky, ale i dabované filmy pro ty, kteří dávají přednost českému znění. Kromě klasických filmových projekcí se v kině Jas konají i další kulturní akce, jako jsou besedy s tvůrci, koncerty a divadelní představení.

Kino Jas je místem, kde se snoubí tradice s modernou. Jeho útulná atmosféra a kvalitní technické zázemí zaručují nezapomenutelný filmový zážitek. Ať už jste vášnivými filmovými fanoušky, nebo si jen chcete užít příjemný večer s přáteli, kino Jas je tou pravou volbou.

Program na tento týden

Kino Jas má pro vás tento týden nachystaný program plný filmových zážitků. Na své si přijdou milovníci romantických komedií, napínavých thrillerů i animovaných pohádek pro celou rodinu. V úterý večer se můžete těšit na premiéru nového českého filmu oceněného na mezinárodním filmovém festivalu. Ve středu je na programu oblíbená klasika z 80. let, která vás zaručeně pobaví. Pro nejmenší diváky je v sobotu odpoledne připravena projekce animované pohádky s českým dabingem. V neděli večer pak kino Jas uvede oscarový snímek z minulého roku. Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky, ať vám neunikne vaše oblíbené filmové představení. Kompletní program kina Jas s podrobnými informacemi o filmech, časech projekcí a cenách vstupenek najdete na webových stránkách kina nebo na facebookové stránce.

Kino, to je jiný svět. Svět snů, fantazie, ale i drsné reality. Je to zrcadlo, které nám ukazuje, jací jsme, jací bychom chtěli být a jací bychom být neměli. A program kina? Ten je jako pozvánka do tohoto světa. Je to nabídka dobrodružství, emocí a zážitků, které si můžeme dopřát.

Eliška Dvořáková

Filmové novinky

Kino Jas má pro vás i tento týden nabitý program! Milovníci napětí si přijdou na své u thrilleru "Tichý nepřítel", který vás zaručeně přiková do sedaček. Pro romantické duše je tu pak francouzská komedie "Láska na druhý pohled", která vás pobaví i dojme zároveň. A pro ty nejmenší diváky promítáme animovaný film "Kouzelný les", plný dobrodružství a fantazie.

Program kina Jas se neustále rozšiřuje o nové filmové lahůdky, takže si určitě vybere každý. Sledujte naše webové stránky a facebookovou stránku, kde najdete vždy aktuální informace o připravovaných projekcích, včetně podrobných popisů filmů a časů promítání. Vstupenky si můžete pohodlně zakoupit online nebo přímo na pokladně kina. Těšíme se na vaši návštěvu!

Festivalové lahůdky

Kino Jas je sice známé svým repertoárem artových filmů, ale to neznamená, že by se bránilo i jiným filmovým lahůdkám. Právě naopak! V rámci svého programu pravidelně zařazuje i projekce spojené s filmovými festivaly. Můžete se tak těšit na výběr toho nejlepšího z festivalů jako je Karlovarský filmový festival, Febiofest nebo Jeden svět.

A co třeba takový filmový festival přímo v kině Jas? Ano, i to se stává. Kino Jas pravidelně pořádá vlastní filmové přehlídky zaměřené na specifická témata nebo regiony. Můžete se tak ponořit do světa japonského filmu, zhlédnout retrospektivu tvorby významného českého režiséra nebo se nechat unést dokumentárními filmy z celého světa.

Ať už se jedná o festivalové ozvěny nebo vlastní tematické přehlídky, Kino Jas vám vždy nabídne něco extra. Sledujte program kina a nenechte si ujít příležitost ochutnat ty nejzajímavější filmové lahůdky.

Programy pro děti

Kino Jas myslí i na ty nejmenší diváky a pravidelně pro ně připravuje programy plné zábavy a poučení. Děti se můžou těšit na pohádky, animované filmy i filmy s hranými postavičkami. Program kina Jas pro děti je pestrý a uspokojí i ty nejnáročnější filmové fanoušky. Promítáme jak klasické české pohádky, tak i zahraniční animované hity. Děti se můžou těšit na oblíbené hrdiny, napínavé příběhy a spoustu legrace.

Kromě klasických filmových projekcí kino Jas pro děti připravuje i doprovodné programy. Děti se můžou zúčastnit workshopů, her a soutěží. Kino Jas se tak stává místem, kde se děti nejen baví, ale i učí a rozvíjí svou kreativitu.

Aktuální program kina Jas pro děti najdete na webových stránkách kina. Doporučujeme sledovat i facebookové stránky kina, kde se dozvíte o všech novinkách a speciálních akcích pro děti.

Speciální projekce

Kino Jas nabízí kromě běžného programu i řadu speciálních projekcí. Tyto projekce zahrnují filmové klasiky, dokumenty, nezávislé filmy a další žánry, které byste v běžné nabídce kin nenašli. Speciální projekce jsou často doplněny o úvody filmových kritiků, diskuze s tvůrci nebo tematické přednášky. Program kina Jas je sestavován s ohledem na rozmanitost a kvalitu filmů. Kino se snaží oslovit široké spektrum diváků a nabídnout jim nevšední filmové zážitky. V programu kina Jas najdete jak hollywoodské trháky, tak i artové filmy z celého světa. Kino spolupracuje s filmovými festivaly a kulturními institucemi, aby divákům přineslo to nejlepší ze světa filmu. Informace o chystaných speciálních projekcích a programu kina Jas najdete na webových stránkách kina a na sociálních sítích.

Vstupenky a rezervace

Aktuální program a časy promítání najdete na webových stránkách kina nebo na informačních tabulích v kině.

Srovnání programů kin
Funkce Kino Jas 1 Kino Jas 2 Konkurence A Konkurence B
Jazyk programu Čeština Čeština
Dostupnost online Ano Ne
Mobilní aplikace Ano Ne

Nákup vstupenek

  • Online: Na webových stránkách kina (platba kartou).
  • Osobně: V pokladně kina (platba hotově nebo kartou). Pokladna je otevřena vždy hodinu před začátkem prvního promítání.

Slevy

Kino nabízí slevy pro děti, studenty, seniory a držitele průkazů ZTP. Pro uplatnění slevy je nutné se prokázat platným dokladem.

Rezervace

Vstupenky si můžete rezervovat:

Rezervace je platná 30 minut před začátkem promítání, poté je uvolněna k prodeji.

Doporučujeme včasný nákup vstupenek, obzvláště na populární filmy a premiéry.

Atmosféra a občerstvení

Kino Jas se pyšní nejen skvělým programem, ale také příjemnou atmosférou, která vás vtáhne do světa filmu. Už při vstupu do foyer vás přivítá útulný a moderní interiér. Pohodlná křesílka lákají k posezení s přáteli u sklenky dobrého vína nebo šálku kávy. Pro ty, kteří si rádi pochutnají na něčem malém, je tu připraveno občerstvení v podobě popcornu, nachos s různými dipy nebo třeba slaných tyčinek.

Během filmových festivalů a speciálních projekcí se atmosféra v kině ještě více rozproudí. Setkáte se tu s filmovými nadšenci, můžete diskutovat o filmech a užít si doprovodný program. Kino Jas je zkrátka místem, kde se snoubí láska k filmu s příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Ať už se sem vydáte na premiéru hollywoodského trháku nebo na projekci nezávislého filmu, vždy se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek.

Dostupnost a parkování

Kino Jas se nachází v centru města a je snadno dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Pro návštěvníky přijíždějící autem je k dispozici placené parkoviště přímo před kinem. Počet parkovacích míst je omezený, proto doporučujeme dorazit s dostatečným předstihem, obzvláště ve večerních hodinách a o víkendech. Alternativou je parkování v přilehlých ulicích, kde platí systém modrých zón. Pro držitele parkovacích karet pro rezidenty je zde parkování zdarma, ostatní řidiči si musí zakoupit parkovací lístek v parkovacím automatu. V blízkosti kina se nachází také několik zastávek tramvají a autobusů, které zajišťují spojení s ostatními částmi města. Aktuální informace o spojích MHD naleznete na webových stránkách dopravního podniku. Pro cyklisty je před kinem k dispozici stojan na kola.

Sledujte Kino Jas online

Kino Jas bohužel nenabízí online streamování svého programu. Pro aktuální program kina Jas a informace o promítání navštivte jejich webové stránky nebo sociální sítě. V kině Jas si můžete užít širokou škálu filmů, od nejnovějších hollywoodských trháků po nezávislé a artové filmy. Kino také pořádá filmové festivaly, tematické projekce a další kulturní akce.

Nezapomeňte sledovat jejich program, abyste nepřišli o nejnovější filmové novinky a speciální akce.

Publikováno: 25. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Bender

Tagy: kino jas program | program kina jas