Futurama Online ke shlédnutí zdarma

Přemýšleli jste někdy, jak bude vypadat svět v roce 3000, zdali budou ještě žít lidé, nebo svět ovládnou roboti, či naprosto nový druh? Odpověď na vaše otázky vám dá americký animovaný seriál Futurama, který je spásou všech milovníků vtípků ze seriálu Simpsonovi. Matt Groening a David X. Cohen, tvůrci příběhů rodiny Homera Simpsona, jsou zároveň autory této nové legendy na poli animovaných seriálů. Ano, to je to všudypřítomné přirovnávání Futuramy k Simpsonovým. Pravdou však je, že jediné, co mají tyto dva seriály společného, je charakteristický styl animace a všudypřítomný humor. Hlavními postavami seriálu Futurama, který byl u nás poprvé odvysílán roku 2009 na stanici PRIMA COOL, jsou smolař Philip J. Fry, jednooká Leela či obhroublý robot Bender. Futurama se díky vtipným scénám, propracované grafice a chytlavému humoru Groeninga a Cohena se ihned stala oblíbeným seriálem kolujícím po internetu. Pokud i vy zatoužíte po cestách do budoucnosti, pak stačí vyhledat „Futurama online ke shlédnutí“ a narazíte na množství odkazů, které vám tento požitek dopřejí.

První návštěva roku 3000

Příběh začíná v roce 1999, přesněji řečeno na Silvestra 1999. Mnozí z vás si určitě vzpomenou na napětí, které jsme všichni tenkrát prožívali. A právě tato tajemná noc se stala osudovou pro ústřední postavu seriálu, zmateného smolaře a poslíčka Frye, který v kryogenické laboratoři spadl do „mrazáku“ a byl tak omylem hibernován. V tento osudový okamžik jsou všichni diváci stejně jako samotný Fry vtaženi do roku 2999. A právě od toho okamžiku se Futurama epizody odvíjejí.

Hlavní postavy aneb průvodci rokem 3000

Pojďme se nyní seznámit s postavami Futuramy, neboť ta již není jen seriálem, ale kiny již proběhl i Futurama film. Znalost postav se vám tedy skutečně vyplatí. Začněme Fryem, který tuto bláznivou cestu do budoucnosti začal. Než byl Fry hibernován, pracoval jako poslíček v pizzerii. Asi pro něj muselo být zklamáním, když jeho jediný žijící příbuzný, 160letý H. J. Harnsworth jej zaměstnal opět jako poslíčka ve firmě Planet Express. I přes svou lehkomyslnost či přes absenci disciplíny odehraje Fry důležitou roli v existenci vesmíru. Fryovým pravým opakem je jednooká Leela, která je zodpovědnou kapitánkou kosmické lodi Planet Express a která si celý život myslí, že je zvláštním druhem mimozemšťana. Jakým překvapením pro ni muselo být zjištění, že je ve skutečnosti jen mutantem. Další významnou postavou je robot, který se netají záští k lidem a jehož jméno zní Bender. Futurama však nestojí pouze na těchto třech charakterech. Futurama epizody jsou plné mnoha dalších zajímavých postav, jako je vzdálený prasynovec Frye, profesor Hubert J. Farnsworth, který je prototypem šíleného vědce.

Obrázky epizod
Náhled na obrázky epizod. Foto: www.cc.com

Futurama ke shlédnutí na internetu

Pokud nemáte v době televizního vysílání Futurama epizody čas či nechcete na každý díl netrpělivě čekat, pak nezoufejte. Díky moderním technologiím je Futurama ke shlédnutí volně i na internetu. Denně tak můžete shlédnout tolik dílů, kolik jen budete chtít. Stačí si do vyhledávače zadat „Futurama online ke shlédnutí“ a zobrazí se vám nespočet různých portálů. Včetně klasických seriálových stránek, na kterých je Futurama online ke shlédnutí zdarma, však můžete narazit i na parodii. Na základě tohoto seriálu byla totiž vytvořena porn videa Futurama hentai. Včetně videí najdete pod tímto názvem i galerie Futurama hentai obrázků.

Jistě vás zajímá, na kterých portálech můžete seriál sledovat. Jedním z nejznámějších portálů je eSerial. Futurama a její každá epizoda jsou zde vždy popsány v pár krátkých větách, které vám danou epizodu lehce poodhalí a navnadí vás na její sledování. Na internetu tak můžete sledovat celé Futurama epizody. Včetně seriálu se na internetu můžete podívat i na celý Futurama film. A výčtem ještě nekončíme. Internetem se trend Futuramy šíří rychlostí blesku a láska fanoušků k postavám seriálu dala podklad k šíření dárkových předmětů. Zakoupit si tak můžete plakáty na stěnu, hrníčky s motivy seriálových hrdinů a dokonce i Futurama tričko pro skalní fanoušky. Pro oživení vaší plochy si můžete na serveru Nikee stáhnout tapetu s motivem seriálu Futurama. Nikee portál však nabízí mnohem víc. Včetně sledování tapet na plochu zde můžete sledovat i jednotlivé epizody. Seriál Futurama najdete buď pod odkazem www.futurama.nikee.cz, nebo si při vyhledávání můžete zadat slova „Futurama online nikee“ a váš oblíbený vyhledávač vás k tomuto populárnímu seriálu zavede sám.

Intergalaktické cestování po planetách Futuramy

Obrázky celých epizod
Obrázky epizod seriálu Futurama. Foto: www.cc.com

Děj seriálu Futurama se odehrává nejen na Zemi, ale také na mnoha jiných planetách, které jsme doposud ještě neobjevili. Díky tomu, že je seriáls Futurama online ke shlédnutí zdarma, můžete všechny tyto planety objevovat se s portálem eSerial. Futurama vás zavede na místa, které by si ani vaše nejbujnější představy nevybájily. Pojďme se pro zajímavost na pár takových míst podívat společně, tak například planeta Čapek 9, na které žijí roboti, Sicília 8 s Mafiány či Kannibalion s Kanibaly. Ptáte se, co vám na těch názvech připadá zvláštního? Je to jednoduché, všechny planety jsou totiž pojmenovány podle obyvatelstva.

Recenze seriálu

Seriál Futurama si získal i u nás množství fanoušků. Svědčí o tom například hodnocení na nezávislém serveru CSFD, které se vyšplhalo až na číslo 88%. Futurama se tak stala dokonce sedmým nejoblíbenějším seriálem. A vlastně se není čemu divit. Chytlavý humor, skvělé animace a možnost sledovat celé Futurama epizody zadarmo na internetu činí z Futuramy skutečnou hvězdu.

Včetně samotných dílů seriálu je k dispozici i celovečerní film Futurama. Online ke shlédnutí zdarma jej najdete na mnohých portálech, stejně tak jako seriál. Rostoucí popularita se projevuje i v množství dárkových předmětů, které se šíří internetem stejně rychle jako seriál. Můžete si tak zakoupit například Futurama tričko s vtipnými obrázky a popisky, ve kterých si sledování seriálu vychutnáte na sto procent. Můj vlastní názor je, že Futurama představuje ideálním způsob oddechu.

Určitě ten pocit znáte. Přijdete z práce domů, únavou padnete na pohovku a toužíte po chvilce relaxování. V televizi ale zase nic nedávají. Zahoďte ovladač a podívejte se na seriál Futurama online. Nikee portál již znáte, a tak vám nic nebrání užít si kvalitní a chytlavý humor.

Publikováno: 16. 10. 2023

Tagy: futurama | futurama online | futurama ke shlédnutí | futurama epizody