Glen Hansard zpět v Praze: Koncert plný emocí a irské duše

Glen Hansard Praha

Glen Hansard zpět v Praze

Irský bard, držitel Oscara a Zlatého glóbu za píseň Falling Slowly z filmu Once, Glen Hansard, se vrací do Prahy. Jeho koncerty jsou vždycky výjimečnou událostí plnou emocí, upřímnosti a syrové energie. Hansard, známý svým charismatickým vystupováním a blízkým kontaktem s publikem, slibuje nezapomenutelný večer plný starších hitů i skladeb z nového alba.

Praha má v srdci Glenna Hansarda speciální místo. Nejenže zde v minulosti strávil značnou část života, ale natočil tu i videoklip k písni "Her Mercy" s českou herečkou Ivanou Chýlkovou. Jeho láska k Praze a Česku je zřejmá a na koncertech ji dává najevo s dojemnou otevřeností.

Fanoušci se můžou těšit na večer plný silných momentů, kdy Hansardův chraplavý hlas rozezní sál a jeho akustická kytara rozehraje melodie, které se dotknou duše. Koncert Glenna Hansarda není jen hudební zážitek, ale i setkání s umělcem, který se nebojí sdílet své emoce a příběhy s publikem.

Intimní koncert v Lucerna Music Baru

Glen Hansard, irský bard s duší na dlani, se vrací do Prahy, města, které si zamiloval a které mu jeho lásku oplácí vrchovatou měrou. Tentokrát se představí v komornějším prostředí Lucerna Music Baru, kde slibuje intimní koncert plný emocí a syrové energie. Fanoušci se můžou těšit na průřez jeho tvorbou, od skladeb z období The Frames až po sólové hity z alb jako "Rhythm and Repose" nebo "Didn't He Ramble". Atmosféra Lucerna Music Baru, s jeho specifickou akustikou a blízkostí publika, dodá koncertu nezapomenutelný náboj. Glen Hansard je známý svou otevřeností a bezprostředností na pódiu, často vtahuje publikum do děje a vytváří tak neopakovatelnou atmosféru. Koncert v Lucerna Music Baru bude jedinečnou příležitostí zažít tohoto talentovaného hudebníka v jeho nejryzejší podobě.

Datum a čas: Kdy a kde se koncert uskuteční

Glen Hansard, irský bard s duší na dlani a hlasem, který vás chytne za srdce, se vrací do Prahy! Fanoušci se můžou těšit na večer plný emocí, syrových melodií a upřímných textů. Kdy a kde se ponořit do magické atmosféry jeho hudby? Zapište si do kalendáře!

Vstupenky: Informace o prodeji a cenách

Koncert irského hudebníka Glena Hansarda v Praze slibuje nezapomenutelný večer plný emocí a skvělé hudby. Fanoušci se můžou těšit na jeho největší hity i skladby z posledního alba. Vstupenky na koncert budou v prodeji v síti Ticketportal a GoOut od 15. června. Cena vstupenek se bude lišit v závislosti na kategorii od 1290 Kč do 1990 Kč. Pořadatelé doporučují s nákupem neotálet, očekává se velký zájem a vyprodané koncerty nejsou u Glena Hansarda ničím výjimečným.

glen hansard praha

Nové album a staré hity

Glen Hansard, irský bard s duší na dlani, se vrací do Prahy. Jeho koncerty jsou vždycky výjimečnou událostí, plnou syrové energie, autentických emocí a samozřejmě i nezapomenutelné muziky. Fanoušci se můžou těšit na průřez celou jeho bohatou kariérou, od dob The Frames až po současnost.

Koncert Glen Hansard v Praze
Vlastnost Hodnota
Interpret Glen Hansard
Město Praha

Naživo zazní nejenom skladby z jeho oceňované sólové tvorby, ale i starší pecky, které si Hansard schovává pro speciální příležitosti. A že koncert v Praze speciální příležitostí bezpochyby je, o tom není pochyb. Atmosféra jeho pražských koncertů je pověstná, ať už vystupuje v komornějším prostředí klubu, nebo na velkém pódiu. Vzájemná energie mezi ním a publikem je hmatatelná a vytváří nezapomenutelný zážitek.

Není pochyb o tom, že Glen Hansard v Praze opět potvrdí svou pověst jednoho z nejtalentovanějších a nejupřímnějších hudebníků současnosti.

Atmosféra plná emocí

Koncert irského hudebníka Glena Hansarda v Praze byl víc než jen hudební zážitek. Byla to noc plná syrových emocí, upřímnosti a hlubokého spojení mezi umělcem a jeho publikem. Hansard, známý svou otevřeností a schopností vcítit se do svých posluchačů, dokázal vytvořit atmosféru intimity i v prostoru velkého koncertního sálu. Jeho charismatický projev, doprovázený silným vokálem a procítěnou hrou na kytaru, bral dech.

Mezi skladbami nechyběly ani příběhy a anekdoty z Hansardova života, které dodávaly hudbě další rozměr a hloubku. Publikum s ním prožívalo každý tón, každé slovo. Vzduchem se nesly vlny smíchu, dojetí i nostalgie. Bylo zřejmé, že Glen Hansard není jen talentovaný hudebník, ale také umělec s velkým srdcem, který se nebojí sdílet své emoce a otevírat se světu. A právě tato autenticita a lidskost z něj dělají výjimečného umělce, který si podmaní srdce posluchačů po celém světě.

Pro fanoušky irské hudby

Pro fanoušky irské hudby je koncert Glenna Hansarda v Praze událostí, kterou si nemožno nechat ujít. Tento talentovaný hudobník, známý svojou úprimnou hudbou a charizmatickými vystoupeními, se vrací do Prahy, aby potěšil své české fanoušky. Hansard, držitel Oscara za nejlepší původní píseň Falling Slowly z filmu Once, si získal srdcia posluchačů po celém světě svojí směsí folku, rocku a tradiční írske hudby. Jeho koncerty jsou známé svojí energií, emocemi a spontánností, kde se Hansard s lehkostí prepája s publikem a vytváří neopakovatelnou atmosféru. Pražský koncert bude jedinečnou příležitostí zažít tohoto výjimečného hudobníka naživo a nechat se unést jeho hudbou, která je plná vášně, příběhů a autentických emocí.

glen hansard praha

Nepřehlédnutelná událost sezóny

Irský bard, držitel Oscara a Zlatého glóbu za píseň Falling Slowly z filmu Once, Glen Hansard, se vrací do Prahy. Jeho koncerty jsou vždycky výjimečným zážitkem plným emocí, upřímnosti a syrové energie. Hansardův charismatický projev a nezaměnitelný hlas dokáží strhnout publikum a vytvořit neopakovatelnou atmosféru. Na koncertě zazní jak písně z jeho sólové tvorby, tak i hity The Frames, kapely, se kterou Hansard slavil úspěchy v 90. letech. Fanoušci se můžou těšit na písně jako Say It To Me Now, Fitzcarraldo, Her Mercy nebo Leave. Glen Hansard je známý svou bezprostředností a komunikativností na pódiu. Často vtahuje publikum do dění, vypráví příběhy z natáčení filmu Once a nechává fanoušky nahlédnout do zákulisí své tvorby. Koncert Glena Hansarda v Praze je událost, kterou by si žádný milovník kvalitní hudby neměl nechat ujít.

Publikováno: 01. 07. 2024

Kategorie: hudba

Autor: Bender

Tagy: glen hansard praha | koncert irského hudebníka glena hansarda v praze