Kdo hraje koho v seriálu Osud: Winx Saga? Seznamte se s obsazením

Obsazení Winx Saga: Osud

Hlavní hrdinky a víly

V seriálu "Osud: Sága Winx" sledujeme osudy šesti víl, které se učí ovládat své magické schopnosti na internátní škole Alfea. Každá z nich má unikátní osobnost a magické nadání. Bloom, kterou hraje Abigail Cowen, je víla ohně s tajemnou minulostí. Její nejlepší kamarádkou je Terra, kterou ztvárnila herečka Eliot Salt. Terra je víla země a je známá svou laskavostí a loajalitou. Musa, kterou hraje Elisha Applebaum, je víla hudby, která je velmi empatická a citlivá na emoce ostatních. Aisha, kterou ztvárnila herečka Precious Mustapha, je víla vody a je velmi atletická a soutěživá. Stella, kterou hraje Hannah van der Westhuysen, je víla světla a pochází z královské rodiny. Je sebevědomá a charismatická. Poslední z hlavních hrdinek je Beatrix, kterou si zahrála Sadie Sink. Beatrix je víla vzduchu a je záhadná a manipulativní.

Abigail Cowen jako Bloom

Abigail Cowen ztvárňuje Bloom, hlavní postavu seriálu Osud: Sága klubu Winx. Bloom je víla ohně, která se narodila na Zemi, ale vyrostla v lidském světě. Nezná svou minulost a touží se dozvědět víc o svých magických schopnostech. V Alfee, škole pro víly, se Bloom spřátelí s dalšími vílami – Stellou (Hannah van der Westhuysen), Aimée (Musa), Precious Mustapha (Layla) a Eliot Salt (Terra). Společně čelí nebezpečí a odhalují tajemství magického světa.

Abigail Cowen je americká herečka a modelka. Diváci ji znají z rolí v seriálech Stranger Things a Sabrinina děsivá dobrodružství. Role Bloom v Osud: Sága klubu Winx pro ni znamenala průlom a získala si za ni mnoho fanoušků.

Hannah van der Westhuysen jako Stella

Hannah van der Westhuysen ztvárnila roli Stelly ve fantasy seriálu Netflixu Osud: Sága Winx. Seriál, inspirovaný italským animovaným seriálem Winx Club, sleduje cestu pěti víl, které se učí ovládat své magické schopnosti na internátní škole Alfea v magické dimenzi zvané Otherworld.

Stella, princezna ze Solaria, je sebevědomá a stylová víla světla, která se potýká s tíhou královského dědictví a snaží se najít své místo ve světě. Hannah van der Westhuysen dokázala vystihnout jak Stellinu suverenitu a eleganci, tak i její zranitelnost a nejistotu.

Před rolí Stelly se Hannah van der Westhuysen objevila v několika britských televizních seriálech, včetně The Frankenstein Chronicles a Medici. Osud: Sága Winx ji však katapultoval do mezinárodního povědomí a zajistil jí řadu fanoušků po celém světě.

Precious Mustapha jako Aisha

Precious Mustapha se v seriálu Winx Saga: Osud zhostila role Aishy, víly, která má pod kontrolou vodu. Aisha je sebevědomá a cílevědomá atletka, která se stává důležitou součástí skupiny víl. Precious Mustapha, britská herečka, vdechla Aishi život svou energií a talentem. Před Winx Saga: Osud se objevila v menších rolích v televizních seriálech, ale role Aishy ji katapultovala do světa populární kultury. Její herecký výkon si získal uznání fanoušků i kritiků a upevnil její pozici v obsazení seriálu.

obsazení winx saga: osud

Eliot Salt jako Terra Harvey

Eliot Salt je britská herečka, která si získala popularitu rolí Terry Harvey v seriálu Fate: The Winx Saga. Seriál, inspirovaný italským animovaným seriálem Winx Club, sleduje osudy víl, které se učí ovládat své magické schopnosti na internátní škole Alfea.

Eliot Salt se narodila 18. ledna 1994 ve Stockportu v Anglii. Její herecká kariéra začala na divadelních prknech, kde se objevila v několika inscenacích. V roce 2019 debutovala na televizních obrazovkách v seriálu Normal People. Její ztvárnění postavy Joanny jí vyneslo uznání kritiky i diváků.

V seriálu Fate: The Winx Saga ztvárňuje Eliot Salt Terru Harvey, vílu s mocí nad zemí. Terra je loajální a starostlivá kamarádka, která se snaží najít své místo ve světě. Její schopnosti jsou pro skupinu Winx neocenitelné a Eliot Salt do role vnáší svůj charakteristický šarm a humor.

Kromě herectví se Eliot Salt věnuje také stand-up comedy a psaní. Její komediální talent a bystrý postřeh světa jí přinesly řadu fanoušků. V roli Terry Harvey v seriálu Fate: The Winx Saga má Eliot Salt jedinečnou příležitost ukázat svůj herecký rozsah a oslovit široké publikum.

Elisha Applebaum jako Musa

Elisha Applebaum okouzlila diváky v roli Musy, hudební víly, v seriálu Osud: Sága Winx. Její zranitelná a zároveň silná Musa si získala srdce fanoušků po celém světě. Elisha, britská herečka s irskými a židovskými kořeny, mistrně ztvárnila komplexní osobnost této oblíbené víly.

V seriálu Osud: Sága Winx se Musa potýká s náročnými emocemi a snaží se najít své místo ve světě. Elisha Applebaum dokázala věrně zobrazit její vnitřní boj a zároveň zdůraznit její laskavost a oddanost přátelům. Její výkon dodal postavě Musy hloubku a realističnost, díky čemuž se stala jednou z nejpoutavějších postav seriálu.

Fanoušci seriálu Osud: Sága Winx si oblíbili Elishu Applebaum nejen pro její herecký talent, ale také pro její sympatickou osobnost. Elisha je aktivní na sociálních sítích, kde s fanoušky sdílí své zážitky a myšlenky. Její otevřenost a přátelský přístup si získaly srdce mnoha lidí po celém světě.

Danny Griffin jako Sky

Danny Griffin se v seriálu Winx Saga: Osud zhostil role Skye, jednoho z hlavních hrdinů a studenta na Alfea College. Skye je specialistou, tedy vílou s magickými schopnostmi, a jeho doménou je boj. Jeho postava je v seriálu úzce spjata s Bloom, hlavní hrdinkou, a jejich vztah je jedním z ústředních témat.

obsazení winx saga: osud

Danny Griffin, britský herec, si rolí Skye získal srdce mnoha fanoušků. Jeho charisma a herecký talent mu pomohly ztvárnit Skye s hloubkou a citem. Před Winx Saga: Osud se objevil v několika menších rolích, ale tato fantasy série mu přinesla mezinárodní uznání a zařadila ho mezi vycházející herecké hvězdy.

Sadie Soverall jako Beatrix

Sadie Soverall je britská herečka, která se narodila 17. února 2002. Proslavila se rolí Beatrix v seriálu Osud: Sága klubu Winx od Netflixu. Beatrix je nová studentka na Alfea College, škola pro víly v magické dimenzi zvané Otherworld. Její postava je temná, tajemná a mocná, s nejasnou minulostí a záhadnými motivy. Sadie Soverall skvěle ztvárnila tuto složitou postavu a získala si za svůj výkon uznání fanoušků i kritiků.

Před Osud: Sága klubu Winx se Sadie Soverall objevila v několika dalších projektech, včetně filmu Rose Plays Julie z roku 2019. Její výkon v roli Beatrix však znamenal její průlom a katapultoval ji do povědomí široké veřejnosti. Fanoušci seriálu netrpělivě očekávají, jak se její postava bude vyvíjet v nadcházejících sezónách.

Freddie Thorp jako Riven

Freddie Thorp, britský herec známý pro role v "Overdrive" a "The Head", ztvárnil v seriálu "Osud: Sága Winx" postavu Rivena. Riven je spíše samotářský a problematický specialista, který si k Bloom a ostatním vílám buduje komplikovaný vztah. Thorp se pro roli Rivena musel naučit bojová umění a jezdit na koni, aby dokázal věrně ztvárnit fyzicky náročnou roli. Jeho charisma a drsný vzhled mu pomohly z Rivena udělat jednu z nejoblíbenějších postav seriálu, ačkoliv jeho postava je často zahalena tajemstvím a jeho motivace nejsou vždy jasné. Fanoušci oceňují Thorpovo herectví a komplexnost, kterou do role Rivena vnáší.

0 Theo Graham jako Dane

Theo Graham, známý spíše pro své role v dramatických seriálech jako „The Spanish Princess“ a „Curfew“, se v „Osud: Sága Winx“ představuje v roli záhadného a svůdného Dana. Dane je víla země s tajemnou minulostí, která studenty Alfea College fascinuje i děsí zároveň. Jeho příchod do děje zamíchá kartami, obzvlášť v milostném trojúhelníku mezi ním, Terrrou a Rivenem. Theo Graham se s rolí Dana popral s charismatem a dodal postavě hloubku a komplexnost. Jeho ztvárnění Dana je odrazem temnějšího a realističtějšího tónu seriálu, který se odlišuje od své animované předlohy.

obsazení winx saga: osud
Srovnání obsazení v animovaném seriálu Winx Club a Winx Saga: Osud
Postava Winx Club (hlas) Winx Saga: Osud
Bloom Letizia Ciampa Abigail Cowen
Stella Perla Liberatori Hannah van der Westhuysen
Flora / Terra Ilaria Latini Eliot Salt
Musa Gemma Donati Elisha Applebaum
Tecna Domitilla D'Amico Není v první sérii
Aisha Laura Lenghi Precious Mustapha

1 Jacob Dudman jako Sam

Jacob Dudman se v seriálu Osud: Sága Winx zhostil hned dvou rolí, a to Sama a jeho dědy, mocného pozemského kouzelníka. Sam je milý a dobrosrdečný kluk, který si získává srdce diváků svou upřímností a oddaností. Jeho vztah s Terrou, vílou, která dokáže ovládat zemi, je jedním z nejzajímavějších a nejkomplikovanějších v celém seriálu. Sam se snaží Terře porozumět a podporovat ji, i když se potýká s vlastními problémy a nejistotami.

Jacob Dudman dokázal obě role zahrát s neuvěřitelnou přesvědčivostí a charismatem. Jeho Sam je sympatický a lidský, zatímco jeho dědeček je tajemný a mocný. Dudmanova schopnost ztvárnit tak odlišné postavy svědčí o jeho hereckém talentu a všestrannosti. Fanoušci seriálu se jistě shodnou, že Jacob Dudman je jedním z jeho největších kladů.

2 Ostatní postavy a herci

Kromě hlavních víl ze Suprovy Winx Club série se v "Osud: Sága Winx" objevuje i řada dalších postav, které dotváří magický svět Alfea a Ostatních. Mezi studenty Alfey patří i Terra Harvey, kterou si zahrála Eliot Salt. Terra je víla Země a zároveň Flora's sestřenice. Danny Griffin ztvárnil Sky, specialistu a prince Eraklyonu. Sky je také Bloomovým přítelem. Další důležitou postavou je Beatrix, kterou si zahrála Sadie Soverall. Beatrix je záhadná víla vzduchu s temnou minulostí. Freddie Thorp se ujal role Rivena, specialisty a Skyova nejlepšího přítele. Riven je často sarkastický a vzdorovitý. Abigail Cowen ztvárnila Bloom, vílu ohně, která se teprve učí ovládat své mocné schopnosti.

Obsazení seriálu Winx Saga: Osud je jako duha po letní bouřce - pestré, plné energie a slibující něco magického.

obsazení winx saga: osudEliška Nováková

3 Budoucí obsazení a spekulace

Fanoušci seriálu Winx Saga: Osud se netrpělivě těší na třetí řadu a s ní spojené nové tváře. Zatímco Netflix oficiálně nepotvrdil obsazení pro nadcházející řadu, jisté spekulace a fámy se šíří internetem.

S jistotou se vrátí Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha a Eliot Salt jako Terra. Očekává se také návrat Dannyho Griffina v roli Sky a Sadie Sink jako Musy, ačkoliv jejich účast nebyla oficiálně potvrzena.

Jednou z největších otázek je obsazení role Flory. Po odchodu Pauliny Chávez ztvárnila postavu ve druhé řadě Tierra Rejada. Není však jasné, zda se Rejada vrátí i pro třetí řadu.

Fanoušci také spekulují o možném debutu dalších postav z animovaného seriálu, jako jsou Helia, Tecna a Layla. Tyto spekulace však zatím nebyly potvrzeny. Netflix si s největší pravděpodobností nechává svá tajemství pro sebe a oficiální oznámení o obsazení třetí řady Winx Saga: Osud můžeme očekávat až v blízké budoucnosti.

4 Shrnutí a závěr

Obsazení seriálu Osud: Sága Winx se skládá z talentovaných mladých herců, kteří vdechli život ikonickým vílám z animovaného seriálu Winx Club. Abigail Cowen září jako Bloom, zatímco Hannah van der Westhuysen ztvárňuje chladnou a elegantní Stellu. Precious Mustapha v roli Aishy a Eliot Salt jako Terra dodávají skupině dynamiku a humor. Seriál si získal popularitu díky kombinaci fantasy, dramatu a dospívání, a obsazení si vysloužilo pochvalu za své výkony a chemii mezi postavami.

I když se seriál odklání od některých aspektů původního animovaného seriálu, obsazení Osud: Sága Winx dokázalo zaujmout jak fanoušky originálu, tak i nové diváky.

Publikováno: 04. 07. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Bender

Tagy: obsazení winx saga: osud | seznam herců ve winx saga: osud