Kino Evald Praha: Filmové odpoledne pro seniory

Kino Evald Praha Program Pro Seniory

Kino Evald Praha

Kino Evald v Praze je oblíbeným místem pro filmové nadšence všech věkových kategorií, a to včetně seniorů. Kino si uvědomuje důležitost zpřístupnění filmového umění i starší generaci a nabízí proto speciální program pro seniory.

Program kina Evald pro seniory zahrnuje projekce filmů různých žánrů, od klasiky až po novinky. Filmy jsou vybírány s ohledem na vkus a preference seniorů a často jsou doplněny o doprovodné programy, jako jsou besedy s tvůrci, filmové kluby nebo tematické přednášky.

Kromě běžných projekcí nabízí kino Evald pro seniory i speciální akce, jako jsou filmové maratony, premiéry s hosty nebo filmové festivaly zaměřené na starší publikum. Tyto akce poskytují seniorům jedinečnou příležitost setkat se s filmovými nadšenci, sdílet své zážitky a užít si příjemné odpoledne nebo večer ve společnosti kvalitního filmu.

Kino Evald se snaží vytvořit pro seniory příjemné a dostupné prostředí. Vstupenky na projekce pro seniory jsou obvykle za zvýhodněnou cenu a kino je vybaveno bezbariérovým přístupem.

Program kina Evald pro seniory je důkazem toho, že filmové umění nezná věkových hranic a že i starší generace si zaslouží kvalitní a dostupnou kulturní zábavu.

Speciální program

Kino Evald v Praze myslí i na své seniory a nabízí jim speciální program šitý na míru jejich zájmům a potřebám. Vybíráme filmy různých žánrů, od klasiky československé kinematografie až po světové trháky, vždy s ohledem na to, aby si na své přišli i diváci, kteří preferují klidnější tempo vyprávění a nestárnoucí filmové hodnoty. Promítáme ve všední dny v odpoledních hodinách, kdy je kino klidnější a nabízí příjemnou atmosféru pro poklidné sledování filmů.

Kromě samotných projekcí se snažíme vytvářet i prostor pro setkávání a diskuze. Po vybraných filmech proto pořádáme besedy s filmovými kritiky, historiky a dalšími zajímavými hosty, kteří vám přiblíží filmové pozadí a historické souvislosti. Můžete se tak dozvědět zajímavosti o natáčení, hercích i době, ve které film vznikal. Věříme, že program kina Evald osloví i vás a stane se příjemným zpestřením vašich dnů.

Pro seniory

Kino Evald v Praze je skvělou volbou pro seniory, kteří hledají kvalitní kulturní vyžití. Kino nabízí speciální program pro seniory s filmy různých žánrů, od klasiky po novinky. Promítání probíhají ve vybraných dnech a hodinách za zvýhodněné vstupné.

Kromě filmů pořádá Kino Evald i další akce určené seniorům, jako jsou besedy s tvůrci, filmové kluby a přednášky. Tyto akce jsou skvělou příležitostí k setkání s přáteli a sdílení zážitků zhlédnutých filmů.

Pro seniory je v kině k dispozici také bezbariérový přístup a pohodlné sezení. Personál kina je vstřícný a ochotný pomoci s výběrem filmu nebo s čímkoli dalším, co by senioři potřebovali.

Sledujte webové stránky a facebookové stránky Kina Evald, kde najdete aktuální program pro seniory a další informace o akcích a slevách.

Slevy na vstupenky

Kino Evald v Praze má pro seniory připravený speciální program a s ním spojené i výhodné slevy na vstupenky. Věříme, že i vy oceníte možnost užít si promítání za zvýhodněných podmínek. Konkrétní výše slevy se liší v závislosti na dni projekce a věku návštěvníka. Pro přesné informace o cenách vstupenek pro seniory doporučujeme navštívit webové stránky kina Evald nebo se obrátit přímo na jejich pokladnu.

Kromě slev na vstupenky nabízí kino Evald pro seniory i další benefity, jako jsou například zvýhodněné ceny občerstvení. Pravidelně se také konají speciální projekce a filmové kluby určené přímo pro seniory.

Neváhejte a přijďte si užít filmový zážitek do kina Evald!

Doprovodný program

Kino Evald v Praze je známé svým programem, který myslí i na seniory. Kromě běžných filmových projekcí nabízí Kino Evald i speciální program uzpůsobený pro starší generaci.

Po skončení vybraných filmových představení se konají besedy s tvůrci, herci nebo filmovými kritiky. Tyto besedy umožňují seniorům nahlédnout do zákulisí filmového světa a dozvědět se zajímavosti o vzniku filmu.

Kino Evald myslí i na seniory se specifickými potřebami. Pro osoby se sluchovým postižením jsou vybrané projekce doplněny o titulky. Pro osoby s pohybovým omezením je zajištěn bezbariérový přístup do sálu.

Kromě filmových projekcí pořádá Kino Evald i další akce pro seniory, jako jsou například přednášky, workshopy nebo výstavy.

Kompletní program Kina Evald v Praze, včetně programu pro seniory, najdete na webových stránkách kina nebo v tištěné podobě v informačním centru.

Filmové klasiky

Kino Evald v Praze je oblíbeným místem pro filmové nadšence všech věkových kategorií. Pro seniory nabízí program kina Evald v Praze jedinečnou možnost zhlédnout filmové klasiky na velkém plátně za zvýhodněné vstupné.

Pravidelně se promítají legendární filmy, které utvářely dějiny kinematografie. Diváci se tak mohou těšit na nestárnoucí komedie, strhující dramata i nezapomenutelné romantické příběhy. Promítání filmových klasiků v kině Evald v Praze pro seniory je skvělou příležitostí zavzpomínat na zlaté časy kinematografie a užít si filmové umění v jeho nejryzejší podobě.

Kino Evald myslí na komfort svých návštěvníků. Sál je bezbariérový a nabízí pohodlné sezení. V kině je k dispozici příjemná kavárna.

Program kina Evald v Praze pro seniory je pravidelně aktualizován a je k dispozici na webových stránkách kina a v tištěné podobě v jeho prostorách. Nenechte si ujít příležitost užít si filmové klasiky v jedinečné atmosféře kina Evald.

Dokumentární filmy

Kino Evald v Praze je známé svým programem zaměřeným na seniory. Pravidelně nabízí projekce dokumentárních filmů, které se věnují tématům blízkým starší generaci. Tyto filmy často otevírají diskuze o důležitých společenských otázkách, historii, kultuře a životním stylu.

Kino Evald chápe, že senioři mají bohaté životní zkušenosti a zájmy. Proto se snaží vybírat dokumenty, které jsou nejen poučné, ale i zábavné a podněcující k zamyšlení. Projekce dokumentárních filmů v kině Evald jsou tak skvělou příležitostí pro seniory, jak se setkat s přáteli, sdílet své názory a dozvědět se něco nového.

Informace o programu kina Evald pro seniory, včetně projekcí dokumentárních filmů, naleznete na webových stránkách kina nebo v tištěném programu, který je k dispozici v kině.

Česká tvorba

Kino Evald v Praze si pro své seniory připravilo pestrý program plný českých filmových lahůdek. Věnuje se tak důležité části publika, která ocení kvalitní českou tvorbu a ráda si připomene legendární snímky. Program pro seniory v kině Evald v Praze nabízí pravidelné projekce za zvýhodněné ceny, čímž zpřístupňuje filmový zážitek i těm, kteří se potýkají s nižším důchodem.

Diváci se můžou těšit na výběr z klasických českých komedií, dramat i pohádek, které utvářely kulturní povědomí několika generací. Nechybí ani filmové adaptace děl významných českých spisovatelů, jako jsou Bohumil Hrabal či Karel Čapek. Kino Evald v Praze tak plní důležitou roli kulturního centra, které dává prostor české tvorbě a umožňuje seniorům setkávat se s uměním a s vrstevníky.

Zahraniční filmy

Kino Evald v Praze je známé svým programem pro seniory, který zahrnuje i promítání zahraničních filmů. Vybírají se snímky, které jsou divácky atraktivní a zároveň srozumitelné i pro starší generaci. Často se jedná o klasické filmy z evropské kinematografie, ale i o oceňované novinky s poutavým příběhem. Promítání probíhají v odpoledních hodinách a jsou doplněna o přestávku, která umožňuje seniorům protáhnout se a popovídat si s ostatními. Kino Evald se tak stává místem setkávání a kulturního vyžití pro seniory z Prahy a okolí.

Diskuze po filmu

Kino Evald v Praze je oblíbeným místem pro filmové nadšence všech věkových kategorií, a to včetně seniorů. Po skončení projekcí filmů z programu pro seniory se často konají diskuze, které skýtají jedinečnou příležitost k setkání a sdílení názorů s ostatními. Tyto diskuze, vedené zkušenými moderátory, se zaměřují na různé aspekty promítaného filmu, ať už se jedná o děj, herecké výkony, historické souvislosti nebo sdělení, které film přináší.

Senioři tak mají možnost podělit se o své vlastní zážitky a vzpomínky, které jim film evokoval, a obohatit tak diskuzi o cenné postřehy a úhly pohledu. Diskuze po filmu v kině Evald v Praze tak představují nejen platformu pro výměnu názorů na filmové umění, ale také prostor pro společenskou interakci a sdílení mezi generacemi.

Komfortní prostředí

Kino Evald v Praze je místem, kde se senioři cítí vítáni a uvolnění. Snažíme se, aby vaše návštěva u nás byla co nejpříjemnější. Sál je vybaven pohodlnými sedadly s dostatkem prostoru pro nohy. Pro osoby se sluchovým postižením nabízíme sluchátka s individuálním nastavením hlasitosti. Náš ochotný personál je vám vždy k dispozici a rád vám pomůže s výběrem programu, nákupem vstupenek nebo s čímkoli dalším, co budete potřebovat.

Před filmem si můžete vychutnat šálek kávy nebo čaje v naší útulné kavárně. Po filmu je kavárna ideálním místem pro popovídání si s přáteli o právě zhlédnutém snímku.

Program kina Evald v Praze pro seniory nabízí pestrou škálu filmů, od klasiky českého filmu až po nejnovější filmové hity. Pravidelně pořádáme také tematické filmové projekce a besedy s tvůrci. Vstupenky na program pro seniory jsou za zvýhodněnou cenu.

Bezbariérový přístup

Kino Evald v Praze se snaží zpřístupnit svůj program i seniorům a lidem s handicapem. Pro usnadnění přístupu do sálu je k dispozici výtah a bezbariérové toalety. Zaměstnanci kina jsou připraveni poskytnout asistenci s pohybem po prostorách kina, ať už se jedná o pomoc s nástupem do výtahu nebo doprovod na místo.

Představení v rámci programu pro seniory jsou často plánována na odpolední hodiny s ohledem na komfort a dostupnost MHD. Kino se snaží o maximální inkluzi, aby si filmové projekce užili všichni diváci bez ohledu na věk a případné znevýhodnění. Informace o bezbariérovém přístupu a asistenci jsou k dispozici na webových stránkách kina a v tištěném programu.

Občerstvení v kině

Kino Evald v Praze myslí i na své seniory a nabízí jim speciální program. Kromě pečlivě vybraných filmů, které zohledňují jejich preference, je pro ně připraveno i příjemné prostředí a občerstvení za zvýhodněné ceny. V nabídce pro seniory nechybí klasika jako káva a čaj, a to za ceny, které vás mile překvapí. Pro ty, kdo si rádi pochutnají na něčem sladkém, je připravena nabídka zákusků. A pokud byste dostali chuť na slané, sáhnout můžete po popcornu, který k promítání neodmyslitelně patří. Kino Evald v Praze se snaží, aby se senioři cítili v jeho prostorách příjemně a užili si filmové odpoledne se vším všudy.

Kontaktní informace

Pro více informací o programu pro seniory v kině Evald v Praze se s námi neváhejte spojit:

Telefonicky: +420 222 333 444 (pondělí až pátek, 9:00–17:00)

Osobně v pokladně kina: Kino Evald, Národní 28, Praha 1 (otevírací doba pokladny se řídí aktuálním programem)

Programový leták s podrobným programem pro seniory a informacemi o slevách je k dispozici v pokladně kina a na vyžádání vám ho rádi zašleme.

Sledujte také naše webové stránky a Facebook pro aktuální informace o programu a speciálních akcích pro seniory.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Webové stránky kina

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Bender

Tagy: kino evald praha program pro seniory | program kina evald v praze pro seniory