Kino Mír Opava zve na nabitý program plný filmových zážitků

Kino Mír Opava Program

Kino Mír Opava: Kulturní stálice

Kino Mír Opava je stálicí na kulturní mapě města už desítky let. Svou bohatou historií a tradicí promítání kvalitních filmů si získalo srdce mnoha generací Opavanů. Kino Mír Opava program nabízí pestrou škálu filmových zážitků pro všechny věkové kategorie a vkusy. Návštěvníci se mohou těšit na nejnovější filmové trháky, artové snímky, dokumenty i projekce pro děti. Program kina Mír v Opavě je pravidelně aktualizován a zahrnuje také speciální filmové festivaly, tematické projekce a další doprovodné akce. Kino Mír Opava se tak stává místem setkávání milovníků filmu a nabízí jim jedinečnou atmosféru pro sledování filmů na velkém plátně.

Program na tento týden

Kino Mír Opava si pro vás i tento týden připravilo pestrou škálu filmových zážitků. Na své si přijdou milovníci komedie, dramatu i napínavých thrillerů. V programu nechybí ani projekce pro nejmenší diváky.

Chcete se od srdce zasmát? Pak si nenechte ujít novou českou komedii s hvězdným obsazením. Pokud dáváte přednost napětí, nenechte si ujít strhující thriller, který vás přiková do sedadel. Pro fanoušky artových filmů je připravena projekce oceňovaného snímku z evropské produkce.

Kompletní program kina Mír Opava včetně podrobných informací o filmech, časech projekcí a cenách vstupenek naleznete na webových stránkách kina nebo na plakátech v prostorách kina. Vstupenky si můžete zakoupit online, v pokladně kina nebo v prodejní síti [název prodejní sítě].

Přijďte si užít filmovou atmosféru do kina Mír Opava! Těšíme se na vaši návštěvu.

Filmové novinky a premiéry

Kino Mír Opava je oblíbeným místem setkávání filmových nadšenců. Program kina Mír v Opavě nabízí pestrou škálu filmů pro všechny věkové kategorie a vkusy. Ať už máte rádi komedie, dramata, horory nebo animované filmy, v programu kina Mír si jistě vyberete.

Aktuálně můžete v kině Mír zhlédnout nejnovější hollywoodské blockbustery, ale také nezávislé a artové filmy. Pro rodiny s dětmi kino pravidelně promítá animované pohádky a dobrodružné filmy. Milovníci českého filmu se mohou těšit na projekce českých filmů a dokumentů.

Kino Mír Opava se také pyšní moderním technickým vybavením, které zaručuje skvělý filmový zážitek. Pohodlná sedadla a kvalitní zvukový systém vám umožní vychutnat si film naplno. Vstupenky na promítání si můžete zakoupit online na webových stránkách kina nebo přímo na pokladně kina.

Sledujte program kina Mír v Opavě a nenechte si ujít nejnovější filmové premiéry a další zajímavé filmové události.

Festivaly a speciální projekce

Kino Mír Opava je známé nejen svým pravidelným programem, ale i bohatou nabídkou festivalů a speciálních projekcí. Během roku se zde konají filmové přehlídky zaměřené na různé žánry, témata i zeměpisné oblasti. Návštěvníci se tak mohou těšit na festivaly dokumentárních filmů, animovaných filmů, filmových klasiků, ale i na přehlídky filmů z Francie, Itálie, Španělska a dalších zemí.

Kromě festivalů pořádá Kino Mír Opava i řadu speciálních projekcí. Mezi ty patří například předpremiéry filmových novinek, projekce filmů s následnou besedou s tvůrci, filmové maratony či projekce pro školy a seniory. Speciální projekce jsou skvělou příležitostí, jak poznat filmový svět zblízka a užít si filmy v netradičním kontextu.

Program kina Mír v Opavě je pravidelně aktualizován na webových stránkách a v tištěných materiálech. Návštěvníci se tak mohou snadno informovat o aktuální nabídce filmů a akcí. Díky pestrému programu a příznivým cenám je Kino Mír Opava oblíbeným místem setkávání milovníků filmu z Opavy a okolí.

Dětské představení a pohádky

Kino Mír v Opavě si pro své nejmenší diváky připravuje pestrý program plný pohádek a dětských představení. Ať už vaše ratolesti milují klasické pohádky, dobrodružné příběhy nebo loutkové divadlo, v programu Kina Mír si zaručeně vyberou. Promítáme oblíbené české i zahraniční animované filmy, a to jak novinky, tak i nestárnoucí klasiky.

Pro nejmenší diváky jsou na programu pohádky s ranním začátkem, aby si i ti nejmenší užili filmový zážitek. Děti se mohou těšit na promítání s doprovodným programem, jako jsou výtvarné dílny, soutěže o ceny nebo setkání s pohádkovými postavami.

Sledujte aktuální program Kina Mír v Opavě na našich webových stránkách nebo na sociálních sítích a nenechte si ujít žádnou filmovou lahůdku pro vaše nejmenší. Vstupenky na dětská představení a pohádky je možné zakoupit online, v pokladně kina nebo v Informačním centru Opava.

Přijďte si užít příjemný kulturní zážitek s celou rodinou do Kina Mír v Opavě!

Vstupenky online a v pokladně

Vstupenky na promítání v kině Mír Opava si můžete pohodlně zakoupit online přes náš web nebo osobně v pokladně kina. Online předprodej vám zaručí místo na vámi vybraný film a projekci. Vyhnete se tak případnému čekání ve frontě u pokladny. Stačí si vybrat film z programu kina Mír Opava, zvolit preferovaná místa a vstupenky uhradit online platební kartou. Po dokončení transakce vám budou vstupenky zaslány na email, stačí je pak jen předložit při vstupu do sálu. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte naši pokladnu v otevírací době kina. Naši pracovníci vám rádi poradí s výběrem filmu, zodpoví vaše dotazy a prodají vám vstupenky na vámi zvolené projekce. Aktuální program kina Mír v Opavě naleznete na našem webu a také v tištěné podobě v prostorách kina. Těšíme se na vaši návštěvu!

Atraktivní ceny a slevy

V Kině Mír v Opavě věříme, že zážitek z filmového umění by měl být dostupný pro každého. Proto nabízíme atraktivní ceny vstupenek a pravidelné slevy, aby si sledování filmů na velkém plátně mohl užít opravdu každý filmový nadšenec. Pro rodiny s dětmi máme zvýhodněné vstupné na odpolední představení a víkendové matiné. Studenti a senioři pak ocení slevy na vybrané projekce během celého týdne. Nezapomínáme ani na držitele průkazů ZTP a ZTP/P, pro které máme speciální nabídku. Pravidelně také pořádáme tematické filmové festivaly a speciální akce s možností zakoupení zvýhodněných vstupenek. Sledujte náš program na webových stránkách nebo sociálních sítích a nenechte si ujít žádnou z našich výhodných nabídek. Věříme, že Kino Mír v Opavě se stane vaším oblíbeným místem pro sledování filmů a užívání si filmového umění za skvělé ceny.

Občerstvení v kině Mír

Návštěva kina Mír v Opavě není jen o sledování filmů, ale také o gurmánském zážitku. Kino Mír si dává záležet na tom, aby si diváci mohli vychutnat svůj oblíbený film s těmi nejlepšími pochoutkami. V nabídce nechybí klasika jako popcorn, nachos s různými dipy nebo hot dogy. Pro ty, kteří preferují sladké, je tu široký výběr cukrovinek, zmrzliny a nápojů. Kino Mír myslí i na milovníky kávy, pro které je připraveno espresso, cappuccino nebo latte. V letních měsících si můžete dát osvěžující limonádu nebo pivo na zahrádce kina. Občerstvení si můžete zakoupit přímo v prostorách kina před začátkem promítání nebo během přestávky. Platit můžete hotově i kartou.

Komfortní zážitek ze sledování

Kino Mír v Opavě se pyšní dlouholetou tradicí a neustále se snaží zlepšovat zážitek z promítání pro své diváky. S pohodlnými sedadly, dostatečným prostorem pro nohy a moderním ozvučením si můžete být jisti, že si promítání užijete v maximálním komfortu. Kino je vybaveno nejmodernější projekční a zvukovou technologií, která zaručuje křišťálově čistý obraz a prostorový zvuk. Ať už se chystáte na romantickou komedii, akční trhák nebo napínavý thriller, Kino Mír vám poskytne ten nejlepší filmový zážitek. Programová nabídka Kina Mír v Opavě je pestrá a uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Na programu najdete nejnovější filmové trháky, ale i klasické filmy, dokumenty a animované pohádky pro děti. Aktuální program kina Mír v Opavě najdete na webových stránkách kina nebo na plakátech v prostorách kina. Vstupenky si můžete zakoupit online, v pokladně kina nebo v prodejní síti.

Dostupnost a parkování u kina

Kino Mír Opava se nachází v centru města na ulici Ostrožná 1, což zajišťuje snadnou dostupnost MHD. Zastávky tramvají i autobusů jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Pro návštěvníky, kteří preferují dopravu vlastním automobilem, je k dispozici několik placených parkovišť v docházkové vzdálenosti. Nejblíže se nachází parkoviště u obchodního centra Breda & Weinstein, cca 5 minut chůze od kina. Další možností je parkoviště u Slezského divadla, odkud je to k kinu asi 10 minut pěšky. V okolí kina se nachází také několik parkovacích míst v uličních prostorech, ale jejich dostupnost je omezená, zvláště ve večerních hodinách a o víkendech. Doporučujeme proto využít spíše některé z výše zmíněných parkovišť. Aktuální informace o cenách parkování a dostupnosti parkovacích míst naleznete na webových stránkách daných parkovišť.

Sledujte Kino Mír na sociálních sítích

Nenechte si ujít žádný filmový zážitek a buďte s námi v kontaktu i mimo promítací sál! Sledujte Kino Mír Opava na sociálních sítích a mějte přehled o všem, co se u nás děje. Na Facebooku a Instagramu pravidelně zveřejňujeme aktuální program kina Mír v Opavě, včetně premiér, filmových festivalů a speciálních projekcí. Dozvíte se o chystaných akcích, besedách s tvůrci, filmových workshopech a dalších doprovodných programech.

Sledujte nás a zapojte se do diskuzí, soutěží o volné vstupenky a dalších aktivit. Získáte tak nejen informace o programu Kina Mír Opava, ale také možnost sdílet svou vášeň pro film s ostatními nadšenci. Těšíme se na vás online i v hledišti!

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Bender

Tagy: kino mír opava program | program kina mír v opavě