Kino Mladá Boleslav: Co dávají v kině tento týden?

Kino Mladá Boleslav Program

Aktuální program kina

Kino Mladá Boleslav má pro vás tento týden nabitý program plný filmových zážitků! Milovníci napětí se můžou těšit na nejnovější thriller s hvězdným obsazením, zatímco rodiny s dětmi si užijí animovanou pohádku plnou smíchu a dobrodružství. Pro romantické duše je připravený romantický film s dojemným příběhem. Ať už preferujete jakýkoli žánr, v kině v Mladé Boleslavi si zaručeně vyberete. Nezapomeňte sledovat webové stránky kina nebo Facebook, kde najdete aktuální program a informace o předprodeji vstupenek. Vstupenky si můžete zakoupit online nebo přímo na pokladně kina. Přijďte si užít skvělou atmosféru a promítejte si s námi!

Filmové novinky

Kino Mladá Boleslav má pro vás i tento týden nabitý program! Na své si přijdou fanoušci komedie, akce i romantiky. Z programu kina v Mladé Boleslavi vybíráme například novou českou komedii s hvězdným obsazením, která slibuje pořádnou dávku smíchu. Pro akční nadšence je tu připravený nejnovější hollywoodský trhák plný napětí a dechberoucích efektů. A pokud máte raději romantiku, nenechte si ujít dojemný příběh lásky odehrávající se v krásných kulisách italské riviéry. Kompletní program kina Mladá Boleslav a možnost online rezervace vstupenek najdete na webových stránkách kina. Nezapomeňte také sledovat naše sociální sítě, kde vás budeme informovat o všech novinkách a akcích.

Festivaly a speciální projekce

Kino Mladá Boleslav se neomezuje jen na promítání běžných filmů, ale pyšní se i pestrou nabídkou festivalů a speciálních projekcí. Během roku se tak diváci mohou těšit na přehlídky filmů nejrůznějších žánrů a zaměření, od dokumentárních snímků přes artové filmy až po animované pohádky pro děti. Kino spolupracuje s řadou filmových klubů a festivalových organizátorů, aby do Mladé Boleslavi přineslo to nejlepší ze světa kinematografie. Mezi pravidelné akce patří například festival dokumentárních filmů, přehlídka filmů s LGBT tematikou, festival krátkých filmů a mnoho dalších. Kino se také zapojuje do celorepublikových projektů, jako je Noc divadel nebo Týden vědy a techniky, a nabízí speciální projekce pro školy a seniory. Díky bohatému programu si v kině v Mladé Boleslavi najde každý to své.

Vstupenky online

Slevy a akce

V Kině Mladá Boleslav si na své přijdou milovníci filmového umění i ti, kteří hledají výhodné nabídky. Pravidelně pro vás připravujeme slevové akce a speciální projekce za zvýhodněné ceny. Sledujte náš program kina v Mladé Boleslavi a nenechte si ujít příležitost užít si filmové novinky i klasiky za skvělé ceny. Pro studenty a seniory nabízíme trvalé slevy na vstupném. Rodiny s dětmi potěší speciální rodinné vstupenky za zvýhodněnou cenu, které platí pro vybrané filmové projekce. Nezapomínáme ani na filmové fajnšmekry. Pro ty pravidelně pořádáme tematické filmové přehlídky a festivaly s možností zakoupení zvýhodněných permanentních vstupenek. Informace o aktuálních slevách a akcích v Kině Mladá Boleslav najdete na našich webových stránkách a facebookovém profilu. Nechte se zlákat do světa filmu za výhodné ceny!

Pro rodiny s dětmi

Kino Mladá Boleslav myslí i na ty nejmenší diváky! Pravidelně se v programu objevují pohádky a rodinné filmy, které potěší malé i velké. Ať už hledáte animovaný film plný fantazie, dobrodružnou komedii nebo napínavý příběh, v kině v Mladé Boleslavi si určitě vyberete.

Pro zpříjemnění zážitku nabízí kino dětem slevu na vstupenky a často i doprovodný program, jako jsou soutěže o ceny nebo kreativní dílničky. Sledujte program kina a nenechte si ujít žádnou filmovou lahůdku pro celou rodinu.

Ať už se rozhodnete pro odpolední promítání nebo večerní filmový zážitek, kino v Mladé Boleslavi vám zaručí příjemně strávený čas s vašimi nejbližšími.

Kavárna a občerstvení

V našem kině si na film nemusíte nosit vlastní popcorn! Před filmem, o přestávce i po něm se můžete osvěžit v našem kinokavárně. Nabízíme široký výběr teplých i studených nápojů, od klasické kávy a čaje, přes limonády až po víno a pivo. Pro ty, kteří si rádi smlsnou, máme připravený popcorn, nachos s různými dipy a další dobroty. Sledujte náš program a nenechte si ujít filmové novinky a akce, které pro vás chystáme.

Kontakt a otevírací doba

Pro informace o programu a otevírací době kina v Mladé Boleslavi máte hned několik možností. Aktuální program promítání, včetně dnů a časů projekcí, najdete na webových stránkách kina. Tam také obvykle najdete informace o otevírací době pokladny, kde si můžete zakoupit vstupenky osobně. Pokud dáváte přednost telefonickému kontaktu, můžete zavolat na informační linku kina. Pracovníci vám rádi sdělí informace o programu, otevírací době a případně zodpoví vaše dotazy. Další možností je sledovat facebookové stránky kina, kde bývají zveřejňovány novinky a aktuální informace o programu a akcích. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, věříme, že si vyberete z bohaté nabídky filmů a užijete si příjemný filmový zážitek v kině v Mladé Boleslavi.

Historie kina

Mladá Boleslav, město s bohatou kulturní historií, se pyšní dlouhou a pestrou historií promítání filmů. První filmová představení se zde konala již na počátku 20. století, kdy se filmy promítaly v provizorních sálech a hostincích. Rostoucí popularita filmového média vedla k potřebě vybudování stálého kina. Tak vzniklo kino, které se stalo centrem filmového dění ve městě. Během desetiletí se v Mladé Boleslavi vystřídalo několik kin, z nichž každé zanechalo svou stopu v kulturní paměti města. Dnes je kino v Mladé Boleslavi moderním kinem s nejnovější technologií, které nabízí divákům širokou škálu filmů, od hollywoodských blockbusterů po nezávislé a artové filmy. Program kina je pestrý a zahrnuje pravidelné projekce, filmové festivaly, premiéry a další doprovodné akce. Kino v Mladé Boleslavi se tak stalo nejen místem pro sledování filmů, ale také důležitým kulturním a společenským centrem města.

Dostupnost a parkování

Kino v Mladé Boleslavi se nachází v centru města s výbornou dostupností jak městskou hromadnou dopravou, tak autem. Autobusové i vlakové nádraží jsou vzdáleny jen pár minut chůze od kina. Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastním automobilem, je k dispozici hned několik parkovacích možností. Přímo před kinem se nachází placené parkoviště s omezenou kapacitou, ideální pro krátkodobé stání. Větší parkoviště se nachází jen pár kroků od kina u obchodního centra Bondy centrum, kde je možné parkovat zdarma. Další možností je parkování v blízkých rezidenčních ulicích, kde je parkování většinou bezplatné, ale je potřeba počítat s delší docházkovou vzdáleností. Doporučujeme proto zkontrolovat aktuální dopravní situaci a dostupnost parkovacích míst před vaší návštěvou kina, ať už se chystáte na promítání filmů z programu kina Mladá Boleslav nebo na jinou kulturní akci.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Bender

Tagy: kino mladá boleslav program | program kina v mladé boleslavi