Kino Westfield Chodov: Filmové lahůdky na dosah ruky

Kino Westfield Chodov

Kino Westfield Chodov: Filmové lahůdky

Kino Westfield Chodov, to je synonymum pro prvotřídní filmový zážitek v moderním prostředí. Nachází se přímo v srdci obchodního centra Westfield Chodov a nabízí tak perfektní kombinaci nakupování, zábavy a kultury. Po náročném dni stráveném v obchodech si tu můžete odpočinout a vychutnat si nejnovější filmové trháky, nezávislé snímky i projekce v originálním znění. Kino disponuje nejmodernější projekční a zvukovou technikou, která vám zaručí nezapomenutelný audiovizuální zážitek. Pohodlná sedadla s dostatkem prostoru pro nohy a široká nabídka občerstvení, včetně popcornu a nachos, vám zpříjemní sledování filmu. Kino Westfield Chodov pravidelně pořádá také speciální akce, jako jsou filmové premiéry, festivaly a předpremiérové projekce. Díky své poloze v obchodním centru je kino Westfield Chodov snadno dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Ať už se chystáte na romantický film ve dvou, rodinný výlet nebo na napínavý thriller s přáteli, kino Westfield Chodov je tou správnou volbou.

Komfortní sály a moderní technologie

Kino v nákupním centru Westfield Chodov v Praze je synonymem pro komfort a moderní technologie. Pohodlné, prostorné sedačky s dostatkem místa pro nohy zaručují příjemný zážitek ze sledování filmů. Některé sály nabízejí i luxusnější varianty sezení, jako jsou například polohovatelná křesla s opěrkou nohou.

Moderní audiovizuální technologie promění sledování filmu v nezapomenutelný zážitek. V sálech kina najdete projekční systémy s vysokým rozlišením a brilantní ostrostí obrazu. Dokonalý zvuk zajišťují špičkové zvukové systémy s prostorovým zvukem, které vás vtáhnou přímo do děje filmu.

Kromě standardních 2D projekcí nabízí kino Westfield Chodov i promítání ve 3D a ve vybraných sálech i ve formátu IMAX. Díky nejmodernějším technologiím si tak můžete vychutnat filmy v té nejvyšší možné kvalitě obrazu a zvuku.

Široká nabídka filmů pro každého

Kino Westfield Chodov, které se nachází přímo v srdci stejnojmenného nákupního centra, se pyšní širokou nabídkou filmů pro všechny věkové kategorie a filmové chutě. Ať už jste fanoušky akčních trháků, romantických komedií, napínavých thrillerů, animovaných pohádek pro nejmenší nebo třeba dokumentárních filmů, v kině Westfield Chodov si zaručeně vyberete. Promítáme nejnovější filmové trháky z Hollywoodu i Evropy, nezávislé snímky i festivalové lahůdky. Dbáme na pestrost žánrů a rozmanitost filmových zážitků. Programovou nabídku pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme, abychom vám vždy přinesli to nejlepší ze světa filmu.

Premiéry, festivaly a speciální projekce

Kino Westfield Chodov, nacházející se v srdci stejnojmenného obchodního centra, není jen tak obyčejné kino. Kromě standardní nabídky filmových hitů se pyšní i pestrým programem premiér, festivalů a speciálních projekcí. Pravidelně se zde konají předpremiérové projekce, kde mají diváci možnost zhlédnout filmy dříve než ostatní. Kino spolupracuje s významnými filmovými festivaly, jejichž výběr zaručuje kvalitní a neotřelou podívanou. Pro náročné diváky jsou připraveny speciální projekce, ať už se jedná o filmové klasiky, dokumenty, artové snímky nebo třeba přímé přenosy divadelních představení z Metropolitní opery v New Yorku. Kino Westfield Chodov se tak stává místem, kde se potkává zábava s kulturou a kde si na své přijde opravdu každý filmový fanoušek.

Věrnostní program a výhodné balíčky

V kině Cinema City ve Westfield Chodov se vyplatí být věrným divákem! Díky věrnostnímu programu Cinema City Club získáváte za každou zakoupenou vstupenku body, které pak můžete proměnit za atraktivní odměny. Ať už toužíte po vstupenkách zdarma, lahodném popcornu nebo osvěžujícím nápoji, s Cinema City Clubem si dopřejete více filmových zážitků za méně peněz. A to není vše! Pro vášnivé filmové fanoušky a rodiny s dětmi jsou připraveny výhodné balíčky, které vám umožní užít si filmový den naplno. Vyberte si balíček s občerstvením, zlevněnými vstupenkami na vybrané filmy nebo kombinaci obojího. Sledujte webové stránky Cinema City a nenechte si ujít akční nabídky a slevy, které pro vás pravidelně připravujeme.

Občerstvení: Popcorn, nachos a další

Žádná návštěva kina ve Westfield Chodov by nebyla úplná bez pořádných filmových pochoutek. Kino v obchodním centru Westfield Chodov nabízí klasiky jako je křupavý popcorn v různých příchutích, od slaného másla po sladký karamel. Pro milovníky slaných svačinek jsou tu nachos s lahodným sýrovým dipem nebo guacamole. Ať už si vyberete cokoli, občerstvení z kina ve Westfield Chodov vám zaručeně zpříjemní filmový zážitek. Nezapomeňte si k němu dát i osvěžující nápoj z naší široké nabídky.

Snadná dostupnost MHD a parkování

Kino ve Westfield Chodov je skvěle dostupné městskou hromadnou dopravou. Přímo u centra staví metro linky C stanice Chodov a několik autobusových linek. Díky tomu se do kina snadno dostanete z celé Prahy. Pro návštěvníky, kteří preferují vlastní dopravu, je k dispozici prostorné parkoviště přímo v obchodním centru Westfield Chodov. Parkoviště má dostatečnou kapacitu, takže i v exponovaných časech a víkendech byste neměli mít problém s hledáním volného místa. První 3 hodiny parkování jsou zdarma, každá další započatá hodina je zpoplatněna.

Ideální místo pro rande i rodinné odpoledne

Kino Westfield Chodov, které je součástí stejnojmenného nákupního centra, nabízí mnohem víc než jen promítání filmů. Díky své poloze, široké nabídce filmů a komfortnímu zázemí se stalo oblíbeným místem pro rande i rodinné odpoledne. Zamilované páry ocení možnost spojit sledování filmové novinky s romantickou večeří v některé z mnoha restaurací v nákupním centru. Rodiny s dětmi zase uvítají promítání pohádek a dětských filmů, po kterých se děti můžou vyřádit v dětském koutku. Kino Westfield Chodov je zkrátka ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne nebo večera s vašimi blízkými.

Online rezervace vstupenek a program

Kino ve Westfield Chodov je skvělou volbou pro filmové nadšence, kteří chtějí spojit nákupy se zábavou. Díky online rezervaci vstupenek si můžete zajistit svá místa z pohodlí domova a vyhnout se frontám u pokladen. Stačí navštívit webové stránky kina, vybrat si film a čas promítání a poté postupovat podle pokynů na obrazovce. Vstupenky si můžete vytisknout nebo zobrazit na svém chytrém telefonu. Program kina je pestrý a zahrnuje nejnovější filmové trháky, nezávislé filmy, dokumenty a také projekce v původním znění s titulky. Aktuální program najdete na webových stránkách kina nebo v mobilní aplikaci. Westfield Chodov tak nabízí komplexní filmový zážitek, který si užijete naplno.

Kino Westfield Chodov: Záruka filmového zážitku

Kino Westfield Chodov, které se nachází přímo v srdci stejnojmenného obchodního centra, je synonymem pro prvotřídní filmový zážitek. Moderní prostředí, špičková audiovizuální technika a komfortní sály z něj dělají ideální místo pro sledování nejnovějších filmových trháků i artových snímků. Kino disponuje několika sály, včetně sálu IMAX, který vás vtáhne do děje díky obřímu plátnu a prostorovému zvuku. Pohodlná sedadla s dostatkem prostoru pro nohy zaručují maximální komfort po celou dobu promítání. Kromě klasických filmových projekcí nabízí kino Westfield Chodov i další doprovodné akce, jako jsou filmové festivaly, premiéry s tvůrci a speciální projekce pro školy. Vychutnat si můžete i širokou nabídku občerstvení v kinobaru, kde nechybí popcorn, nachos, sladkosti ani nealkoholické a alkoholické nápoje. Díky své poloze v obchodním centru Westfield Chodov je kino snadno dostupné jak autem, tak i MHD. Parkování je zajištěno v prostorných garážích obchodního centra. Ať už se chystáte na romantický film ve dvou, rodinný výlet nebo filmový večer s přáteli, kino Westfield Chodov vám zaručeně poskytne nezapomenutelný filmový zážitek.