Måneskin Praha 2023: Explozivní rocková noc, na kterou Praha nezapomene!

Maneskin Praha 2023

Maneskin Praha

Italská rocková senzace Måneskin zapálila pražskou O2 arenu 16. května 2023 v rámci svého celosvětového turné "Loud Kids Get Louder". Fanoušci se dočkali strhující show plné energie, vášně a hudebního mistrovství. Kapela v čele s charismatickým frontmanem Damiano Davidem předvedla průřez svou tvorbou, včetně hitů jako "Zitti e buoni", "I Wanna Be Your Slave" nebo "Beggin'". Nechyběly ani skladby z jejich posledního alba "Rush!", které vyšlo v lednu 2023. Koncert Måneskin v Praze byl nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky rockové muziky a potvrdil status kapely jako jedné z nejžhavějších hudebních skupin současnosti.

Koncert 2023

Fanoušci italské rockové senzace Måneskin se konečně dočkali! Kapela, která si podmanila svět svým nakažlivým mixem glam rocku, punku a popu, vystoupí v Praze v roce 2023. Koncert se uskuteční v rámci jejich celosvětového turné a slibuje nezapomenutelnou show plnou energie, vášně a hudebního mistrovství.

Måneskin si získali srdce fanoušků po celém světě svým vítězstvím v soutěži Eurovision Song Contest v roce 2021 s hitem "Zitti e buoni". Od té doby kapela vydala několik úspěšných singlů, včetně "I Wanna Be Your Slave" a "Mammamia", a jejich popularita stále roste.

Koncert Måneskin v Praze bude jedinečnou příležitostí zažít tuto talentovanou kapelu naživo. Fanoušci se můžou těšit na strhující vystoupení plné hitů, které jim rozproudí krev v žilách. Lístky na koncert se očekávají brzy v prodeji a zájem o ně bude jistě obrovský.

Italská senzace

Vlna nadšení se prohnala Českem, když bylo oznámeno, že italští rockeři Måneskin vystoupí v Praze v roce 2023. Kapela, která si podmanila svět svou výbušnou energií a chytlavými hity, slibuje nezapomenutelnou show. Fanoušci se už teď nemohou dočkat, až si zazpívají hity jako "Zitti e buoni", "Beggin'" nebo "I Wanna Be Your Slave" spolu s Damiano, Victorií, Thomasem a Ethanem. Koncert Måneskin v Praze bude bezpochyby jednou z největších hudebních událostí roku 2023 a vstupenky na tuto show se pravděpodobně vyprodají během několika hodin.

Vyprodaná O2 arena

Italská rocková senzace Måneskin rozprodala pražskou O2 arenu během svého koncertu v roce 2023. Fanoušci se dočkali nezapomenutelné show plné energie, vášně a hudebního mistrovství. Kapela, v čele s charismatickým frontmanem Damiano David, předvedla strhující vystoupení, které potvrdilo jejich status jedné z nejžhavějších hudebních skupin současnosti.

Atmosféra v hale byla elektrizující. Tisíce fanoušků zpívaly s kapelou každý song a vytvořily tak nezapomenutelnou kulisu pro tento výjimečný večer. Koncert byl pastvou pro oči i uši. Odvážná pódiová show, propracované světelné efekty a především strhující hudební výkon kapely zanechaly v publiku nesmazatelný dojem.

maneskin praha 2023

Vyprodaná O2 arena je jasným důkazem obrovské popularity Måneskin v České republice. Kapela si získala srdce fanoušků svou syrovou energií, chytlavými melodiemi a provokativním stylem.

Energie a vášeň

Pražský koncert Måneskin v roce 2023 byl explozí energie a vášně. Od prvních tónů bylo jasné, že italská čtveřice do české metropole nepřijela jen tak zabrnkat pár písniček. Damiano David, frontman kapely, sálal energií, kterou přenášel na publikum. Jeho charisma a hlasový rozsah braly dech. Kytarista Thomas Raggi a baskytaristka Victoria De Angelis předváděli strhující show plnou rockových gest a instrumentálních fines. Bubeník Ethan Torchio s neúnavnou energií hnal kapelu vpřed a vytvářel pevnou rytmickou páteř. Fanoušci šíleli nadšením, zpívali s kapelou každý verš a vytvořili atmosféru, na kterou se nezapomíná. Bylo cítit, že kapela si kontakt s publikem užívá a dává do vystoupení maximum. Koncert byl důkazem, že Måneskin nejsou jen módní záležitostí, ale talentovanou kapelou s obrovským potenciálem. Jejich energie a vášeň pro hudbu byla nakažlivá a zanechala v publiku nezapomenutelný zážitek.

Hity a nové songy

Pražský koncert Måneskin v roce 2023 slibuje nezapomenutelnou show plnou energie a vášně, kterou tato italská kapela proslula. Fanoušci se můžou těšit na explozivní mix hitů z alb "Il ballo della vita" a "Teatro d'ira: Vol. I", které katapultovaly Måneskin na vrchol světových hitparád. Návštěvníci koncertu uslyší pecky jako "Zitti e buoni", vítěznou píseň Eurovize 2021, která je stále hymnou mnoha fanoušků. Stejně tak zazní i "I Wanna Be Your Slave", song, který si podmanil hitparády po celém světě. Koncert ale nebude jen přehlídkou starších hitů. Måneskin jistě představí i novinky ze svého repertoáru, včetně skladeb z alba "Rush!", které vyšlo v lednu 2023. Mezi nimi zazní i singl "Supermodel", který si získal srdce fanoušků hned po svém vydání a slibuje další skvělý přírůstek do seznamu hitů kapely. Pražský koncert Måneskin tak bude skvělou příležitostí užít si živě hudbu jedné z nejpopulárnějších kapel současnosti a vychutnat si jak známé hity, tak i ochutnat novou tvorbu.

Srovnání koncertů Måneskin v Praze
Vlastnost 2023 2022
Místo konání Letiště Letňany O2 arena

Damiano zaujal

Damiano David, frontman italské rockové senzace Måneskin, si podmanil pražské publikum během jejich elektrizujícího koncertu v roce 2023. Jeho charisma, energie a nezaměnitelný hlas uchvátily fanoušky všech věkových kategorií. Od prvních tónů hitu "Zitti e buoni" až po závěrečnou "I Wanna Be Your Slave" Damiano dokázal, že je frontmanem světové úrovně. Jeho pohyby po pódiu byly plné syrové energie a vášně, a jeho interakce s publikem byla naprosto strhující. Fanoušci zpívali s ním každý verš a nechali se unést atmosférou koncertu. Damianova image, kombinující androgynní prvky s rockovým stylem, jen podtrhla originalitu a výjimečnost kapely. Jeho vystoupení v Praze potvrdilo, že Måneskin jsou jednou z nejvzrušujících a nejperspektivnějších kapel současnosti.

maneskin praha 2023

Publikum nadšené

Atmosféra v pražské O2 areně 17. července 2023 doslova vřela. Koncert italské rockové senzace Måneskin, na který fanoušci netrpělivě čekali, předčil všechna očekávání. Od prvních tónů hitu "Zitti e buoni" až po závěrečnou "I Wanna Be Your Slave" kapela s neuvěřitelnou energií a dravostí strhla publikum do víru euforie. Frontman Damiano David, oblečený v provokativním koženém outfitu, si podmanil publikum svým charismatem a silným vokálem. Jeho interakce s fanoušky, v nichž nechyběla ani čeština, byla spontánní a srdečná. Kytarista Thomas Raggi, baskytaristka Victoria De Angelis a bubeník Ethan Torchio předvedli instrumentální mistrovství a potvrdili pověst Måneskin jako jedné z nejlepších živých kapel současnosti. Koncert byl nabitý energií, vášní a rock'n'rollem. Diváci zpívali s kapelou každý verš a tančili do rytmu chytlavých melodií. Bylo zřejmé, že Måneskin si Prahu naprosto podmanili a zanechali v srdcích fanoušků nezapomenutelný zážitek.

Show plná emocí

Už od prvních tónů bylo jasné, že pražský koncert Måneskin v roce 2023 bude stát za to. Energie, která sálala z pódia i z publika, byla doslova hmatatelná. Frontman Damiano David si podmanil publikum svým charismatem a nezaměnitelným hlasem. Jeho pohyby po pódiu byly plné vášně a energie, stejně jako u zbytku kapely. Victoria De Angelis na basu předvedla neuvěřitelnou show a dokázala, že je právoplatnou rockovou hvězdou. Thomas Raggi na kytaře a Ethan Torchio na bicí jen potvrdili, že Måneskin jsou hudebně na špičkové úrovni.

Atmosféra v davu byla nepopsatelná. Fanoušci zpívali každý jeden text a tančili do rytmu. Bylo vidět, že si koncert užívají plnými doušky. Måneskin zahráli jak své největší hity, tak i skladby z nového alba. Nechyběly pecky jako "Zitti e buoni", "Beggin'" nebo "I Wanna Be Your Slave". Koncert byl plný emocí, energie a radosti z hudby. Bylo zřejmé, že Måneskin si Prahu zamilovali a pražské publikum si zamilovalo je.

maneskin praha 2023

Maneskin v Praze 2023? To je prostě jízda, která se nedá popsat, ta se musí zažít!

Eliška Dvořáková

Nezapomenutelný večer

Vlna euforie zaplavila pražskou O2 arenu, když se na pódiu objevili Maneskin. Italská čtveřice, která si podmanila svět svou nespoutanou energií a rockovým drajvem, dorazila do Prahy v rámci svého světového turné v roce 2023. Koncert Maneskin v Praze byl bezesporu jednou z nejočekávanějších hudebních událostí roku a fanoušci se dočkali show, na kterou jen tak nezapomenou.

Od prvních tónů hitu "Zitti e buoni", se kterým Maneskin v roce 2021 dobyli Eurovizi, bylo jasné, že nás čeká nezapomenutelný večer. Damiano David, charismatický frontman kapely, strhnul publikum svým neuvěřitelným hlasem a energickým projevem. Na pódiu ho doplňovali talentovaní muzikanti: Victoria De Angelis (basová kytara), Thomas Raggi (kytara) a Ethan Torchio (bicí).

Maneskin během večera představili průřez svou tvorbou, od starších hitů jako "Chosen" až po skladby z jejich posledního alba "Rush!". Nechyběly ani emotivní momenty, například při akustické verzi písně "Coraline". Atmosféra v O2 areně byla elektrizující a fanoušci zpívali s kapelou každý verš. Koncert Maneskin v Praze byl oslavou rockové hudby a nezapomenutelným zážitkem pro všechny přítomné.

Maneskin zpět v Praze?

Italská rocková senzace Måneskin si Prahu evidentně zamilovala! Po famózním koncertě v roce 2023, kdy rozpálili dav na festivalu Rock for People, se objevují spekulace o jejich návratu do srdce Evropy. Fanoušci na sociálních sítích šílí a toužebně vyhlíží oficiální potvrzení.

Zatímco kapela zatím mlčí, spekulace živí i fakt, že Måneskin ohlásili evropské turné na rok 2024. Mohla by Praha, kde je fanouškovská základna opravdu silná, chybět na seznamu zastávek?

Zda se dočkáme dalšího koncertu skupiny Måneskin v Praze v roce 2024, je zatím ve hvězdách. Jedno je ale jisté – pokud se tak stane, bude to událost roku!

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Bender

Tagy: maneskin praha 2023 | koncert skupiny maneskin v praze v roce 2023