Podfuck: Kontroverzní film, který hýbe Českem

Podfuck

Nejnovější filmové premiéry

Tento týden se do kin chystají hned tři filmové novinky, které slibují zábavu pro celou rodinu. Pro nejmenší je tu animovaný film "Kouzelný les", plný mluvících zvířátek a chytlavých písniček. Fanoušci akčních filmů se můžou těšit na napínavý thriller "Poslední šance", ve kterém hlavní roli ztvárnil známý herec Marek Novotný. A pro milovníky romantiky je tu dojemný příběh "Láska na druhý pohled" s Terezou Voříškovou v hlavní roli. Nezapomeňte si rezervovat lístky včas, ať vám neunikne místo!

Recenze populárních seriálů

V záplavě seriálové produkce je těžké se zorientovat. Pro snazší výběr vám přinášíme recenze těch nejpopulárnějších. „Stranger Things“ nadchne fanoušky mysteriózních thrillerů s nádechem osmdesátých let. „Koruna“ zase nabízí fascinující pohled do zákulisí britské královské rodiny. Milovníci fantasy si přijdou na své u „Zaklínače“, který na motivy knižní předlohy Andrzeje Sapkowského přináší epický příběh plný magie a napětí. Pro ty, kteří dávají přednost komediálnímu žánru, doporučujeme „Ted Lasso“ – vtipný a dojemný příběh o americkém fotbalovém trenérovi, který se ujme vedení anglického fotbalového klubu. Ať už hledáte napětí, romantiku, nebo humor, v naší nabídce si zaručeně vyberete.

Rozhovory s českými filmaři

V našem seriálu "Rozhovory s českými filmaři" vám přinášíme rozhovory s osobnostmi české kinematografie. Zajímá nás jejich tvorba, inspirace i pohled na současný filmový svět.

Už brzy se můžete těšit na rozhovor s režisérem Janem Hřebejkem, který nám prozradí více o svém nejnovějším filmu. Zeptáme se ho také na jeho spolupráci s hereckými legendami a na to, co ho na natáčení baví nejvíce.

Nebude chybět ani herečka a producentka Jitka Čvančarová, která s námi bude sdílet své zkušenosti z natáčení v zahraničí a prozradí, jak se jí daří skloubit práci s rodinným životem.

Sledujte náš magazín a nenechte si ujít další zajímavé rozhovory s českými filmaři!

Trendy ve filmové tvorbě

Český filmový průmysl se v posledních letech těší velkému zájmu diváků i kritiky. Mezi trendy, které hýbou současnou filmovou tvorbou, patří vzestup žánrových filmů, jako jsou horory, sci-fi a fantasy. Diváci vyhledávají napětí, akci a únik od reality. Zároveň se prosazují filmy s důrazem na silné ženské postavy a témata, která rezonují se současnou společností. Stále důležitější roli hraje také vizuální stránka filmů, ať už jde o speciální efekty, kameru nebo celkovou estetiku.

Publikováno: 17. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Bender

Tagy: podfuck | název filmu podfuck